czwartek, 2 stycznia 2014

PODSUMOWANIE 2013 ROK


NOWY ROK  nowe wszystko, czas przemyśleń i czas postanowień , ogólnie nigdy nie zastanawiałam się nad tym jaki jest sens robienia planów i list swoich postanowień ale teraz stwierdziłam,że jest to bardzo ważne, to nie tylko przypomnienie tego co chcemy osiągną ,co zmienić i zdobyć w przyszłym roku ale rachunek tego czego nie zrobiliśmy pomimo tego,że sobie obiecaliśmy ! 
To ogromny sprawdzian naszej siły woli i samozaparcia , naszej motywacji i determinacji w dążeniu do celu.

Doszłam do wniosku ,że ludzie robią sobie listy aby pamiętać, przypominać sobie i aby dodawać sobie sił w realizacji zamierzonych celów , jest to skutek właśnie tych przemyśleń,które chcąc nie chcąc krążą nam po głowie kiedy zbliża się zakończenie następnego roku więc nie powinniśmy tego bagatelizować i ignorować bo jeśli często o czymś myślimy to znaczy ,że nam ta rzecz nie do końca pasuje i chcemy to zmienić, a jeśli nam nie pasuje to trzeba nie tylko chcieć . 

Zrobiliście sobie taką listę ?? Ja zrobiłam i kilkoma postanowieniami się z Wami podzielę :))) ale najpierw zobaczcie przegląd roku 2013 
Pamiętacie wszystkie stylizacje , ja miałam wiele przyjemności przy wspominaniu sytuacji i okoliczności towarzyszących przy robieniu fotek :)))

W NOWYM ROKU ŻYCZĘ WAM ODHACZENIA WSZYSTKICH PUNKTÓW NA WASZEJ LIŚCIE 

Buziaki Reika :**

Przypominam Wam również o zakładce QUESTIONS  gdzie możecie zadawać mi pytania :)) 
Jeśli chcecie się dowiedzieć o mnie czegoś więcej lub chcecie mnie o coś zapytać to zapraszam :)))
KAWAŁEK MOJEJ LISTY 5 komentarzy:

 1. Szczęśliwego Nowego Roku :)

  OdpowiedzUsuń
 2. całkiem fajne podsumowanie,najbardziej podoba mi sie jednak mala Mi.To zdecydowanie w moim stylu,pozdrawiam i czekam na kolejny post.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow!! Wspaniałe podsumowanie <333

  OdpowiedzUsuń
 4. Super!
  tak przy okazji zapraszam do mnie dopiero zaczynam oczywiście bez przymusu :)
  http://katesswag.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz :** zapraszam ponownie