sobota, 22 grudnia 2012

Świątecznie

Dzisiaj bez wstępu, bez rozpisywania się, bez stylizacji.
 Na Święta jak się spotykam z rodziną lub z przyjaciółmi zawsze mam ten sam problem- nie mam pojęcia co mam wszystkim życzyć, znamy się od zawsze a z przyjaciółmi od lat i wydawałoby się ,że znamy potrzeby najbliższych nam osób ale jak przychodzi co do czego i musimy złożyć życzenia to eeee... wszystkiego najlepszego... to najczęściej wypowiadane przez nas słowa. 
Tak już jest, znamy się długo ale nasze potrzeby co chwilę się zmieniają czasem pragniemy jakiejś rzeczy i nikomu o tym nie mówimy , zmieniają się nasze upodobania często z minuty na minute więc nie dziwota ,że sami za sobą nie potrafimy nadążyć a co dopiero za innymi, więc niech każda osoba,która czyta ten tekst lub ogląda Naszego bloga pomyśli sobie teraz życzenie takie prosto od serca, niech pomyśli o tym o czym pragnie, co chciałaby mieć,osiągnąć :) jak już pomyśleliście to właśnie tego Wam życzę.
 Całuję Reika <3
Post jest dedykowany wszystkim naszym fanom, obserwatorom :) dziękujemy ,że jesteście z nami, w szczególności jednak chciałybyśmy podziękować naszej kochanej ,najwierniejszej fance Ewelinie !!, Ewelinko nasza kochana dziękujemy,że zawsze jesteś z nami i tak cudownie nas we wszystkim wspierasz :*** Dzięki takim fankom  ma się siłę i motywację do dalszego działania:) :**


3 komentarze:

 1. Pomyślałam :) Piękne fotografie, ciekawy avatar wariatko :P

  Najlepszego :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniały tekst :) mam dokładnie to samo :)
  Dziękuję i wzajemnie :)
  Wesołych Świąt :) :* buziaki :*

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz :** zapraszam ponownie