sobota, 20 października 2012

Sun returned :D

Witam,Witam !! Dzisiejszy post trochę później ale musicie mi wybaczyć mam bardzo solidne wytłumaczenie:) otóż, wstaję rano tz. ok. 11 ;P (no co ? dzisiaj sobota:P) patrze, a za oknem słoneczko:) piękne, duże i mocno świecące, zerkam na termometr a tam prawie 20 stopni !!!!! aż grzech nie wykorzystać więc hmm... "od rana" biegam po mieście, wcinam lody (być może ostatnie w tym roku) i wytwarzam witaminę D :).
Na dzisiaj przygotowałam Wam również zestaw jesienny, choć temperatura za oknem zwiastuje raczej wiosnę, w każdym bądź razie jest to niestety pewnie chwilowy bonus od matki natury więc chwytajmy ostatnie promyczki pamiętając jednak,że poranki i wieczory są znacznie chłodniejsze niż popołudnia więc warto nosić ze sobą jakąś cieplejszą kurteczkę lub narzutę. 
Niektóre elementy dzisiejszej stylizacji już znacie z poprzednich postów np. leginsy ze skóry pojawiły się w poście Black&White klik :) lecz staram się żeby do mojej szafy nie trafiało nic przypadkowego i aby jeden ciuch pasował mi na różnego rodzaju okazję
Buziaki Reika :*
W Szafie znajdziecie informacje o tym gdzie kupiłam ciuszki :))

- Czekaj siostra! teraz mi nie rób zdjęcia, podciągnę rajtki - pstryk - yhy...aha...ok, uznam,że nie zrobiłaś tego specjalnie<3<3.

2 komentarze:

  1. Wyglądasz genialnie :) obserwujemy i zapraszamy do nas ♥

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz :** zapraszam ponownie